Tím skúsených profesionálov

icon description

365 dňová podpora

Správne fungovanie vášho webu je pre nás prvoradé. V prípade akýchkoľvek požiadaviek či technických problémov vám budeme k dispozícii 365 dní v roku, aby ste našu odpoveď či návrh riešenia mali tak skoro, ako to len bude možné.

icon description

Vysoká kvalita kódu

Naozaj kvalitný zdrojový kód vnímame ako samozrejmosť. Vysoká kvalita kódu zaručí rýchly a správny chod vašich webových stránok, no zároveň bude kód pochopiteľný aj ľuďmi, ktorí sa nepodieľali na jeho tvorbe či nemajú skúsenosti s tvorbou webu.

icon description

100% záruka spokojnosti

Za kvalitou našej práce naozaj stojíme. Preto sme vám ochotní poskytnúť 100% garanciu spokojnosti. Ak by ste neboli s našou prácou či jej výsledkom spokojní, vrátime vám vaše peniaze späť v plnej sume. Avšak, ešte sa nám to nestalo.

icon description

Kód optimalizovaný pre vyhľadávače

Zdrojový kód stránky by mal byť zrozumiteľný nie len pre užívateľov a prehliadače, no aj pre vyhľadávače. Stránky tvoríme tak, aby sa v nich vyhľadávače vyznali, čo vám pomôže pri získavaní lepších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania.

icon description

Garancia vrátenia peňazí.

Get high-fidelity in under 5 minutes. Upload your design files and add animations, gestures, and transitions to transform your static screens into clickable, interactive prototypes.

icon description

Tvorba vášho webu nás bude baviť

Sme presvedčení, že práca robená s radosťou prináša tie najlepšie výsledky. Robíme to, čo nás baví, a budeme nesmierne radi, keď budeme môcť s tvorbou vašich nových webových stránok pomôcť aj vám.