Funkcionalita e-mail šablóny

icon description

Kompatibilita so všetkými prehliadačmi

Naše e-mailové šablóny vyzerajú úžasne vo všetkých široko používaných prehliadačoch a na všetkých typoch zariadení. Vaše e-maily sa budú korektne zobrazovať každému z vašich návštevníkov.

icon description

SASS/LESS

Používame CSS preprocesory SASS a LESS, ktoré urýchľujú prácu, robia CSS kód prehľadnejším a taktiež zjednodušujú prípadné úpravy v budúcnosti.

icon description

Vylepšená prístupnosť

Vaša e-mail šablóna bude nakódovaná tak, aby bola použiteľná pre všetkých návštevníkov, vrátane tých, ktorí majú problémy so zobrazením, fungovaním alebo používaním iných mailov, webových stránok a aplikácií.

icon description

Konzistentnosť kódu

Náš kód je konzistentný, vďaka čomu je jednoduchý na pochopenie. Dôraz kladieme aj na konzistentnosť dizajnu, aby e-mailová šablóna pôsobila celistvo a príjemne sa používala.

icon description

Skvelá podpora grafického znázornenia

Potrebujete v e-mailoch graficky zobraziť nejaké dáta? Vzhľad vašej e-mailovej šablóny nakódujeme tak, aby bolo grafické znázornenie nie len jednoduché, ale aj prehľadné a užívateľsky prívetivé.

icon description

Použitie najnovších technológií

Tvoríme moderné weby a e-mailové šablóny. Neustále sa vzdelávame, zdokonaľujeme a pri tvorbe webov a e-mailových šablón používame najnovšie technológie, ktoré v porovnaní so staršími prinášajú vylepšenú funkcionalitu.

icon description

Responzívne e-maily

Vaše e-maily sa prispôsobia zariadeniu, na ktorom budú zobrazované. Vďaka responzivite budú užívateľky prívetivé a použiteľné pre všetkých návštevníkov, bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú.

icon description

Podpora video, audio a ďalších prvkov

Potrebujete, aby vaše e-maily obsahovali audiovizuálne prvky alebo akékoľvek ďalšie menej tradičné súčasti? Pokiaľ to je technicky možné, zakomponujeme ich do vašej šablóny presne podľa vašich predstáv.

Voliteľná funkcionalita

  • Kompatibilita s Retina displejmi V prípade záujmu do vašej e-mail šablóny zakomponujeme obrázky a grafické prvky s nadštandardným rozlíšením.
  • iPhone, iPad a Android kompatibilita Pre špecifické zariadenia dokážeme vytvoriť špeciálne optimalizované verzie vašej e-mailovej šablóny.
  • img-description Diskrétnosť
  • img-description Najvyššia kvalita
  • img-description Podpora prehliadačov
  • img-description 365 dňová podpora